E.g., 28.01.2023
E.g., 28.01.2023
E.g., 28.01.2023
E.g., 28.01.2023
E.g., 28.01.2023

Niyetler ve prioritetler, strategiy vesiqalar (Стратегія: цілі та пріоритети)

Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції є самостійним структурним підрозділом апарату Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Директорат у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, міжнародними договорами України, іншими нормативними-правовими актами, наказами Міністерства та Положенням про Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції.

Основною метою Директорату є стратегічне планування діяльності Міністерства, та удосконалення такого планування до європейських норм та європейського законодавства, забезпечення Міністерства завданнями які відповідають стратегічним цілям дій Уряду, а саме:

  • відновлення територіальної цілісності та реінтеграція тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та окремих районів Луганської і Донецької областей;
  • реінтеграція тимчасово окупованих територій та населення в єдиний конституційний простір України, відновлення прав та свобод громадян України, які постраждали внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Пріоритетними напрямками роботи Директорату є:

  • підтримка громадян, що постраждали від конфлікту;
  • реінтеграція тимчасово окупованих територій;
  • розбудова миру та діалогу між громадянами які мешкають на постраждалих територіях;
  • відновлення справедливості.

Зазначені цілі та пріоритети, які визначені Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, щодо основних напрямків дій Мінреінтеграції відображенні у Планах роботи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, лягли в основу написання регіональних стратегій Донецької та Луганської областей.