Наприклад, 14.08.2022
Наприклад, 14.08.2022
Наприклад, 14.08.2022
Наприклад, 14.08.2022
Наприклад, 14.08.2022

До кінця жовтня на КПВВ «Станиця Луганська» запрацює оновлена режимна зона

Опубліковано 05 Жовтня 2021 року, о 17:11

За координації Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, державне підприємство “Реінтеграція та відновлення” закінчує роботи з облаштування режимної зони КПВВ “Станиця Луганська”.

Очікується, що роботи з облаштування завершаться вже до кінця жовтня цього року. 

Так, делегація Мінрентеграції у складі радника Віцепрем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олександра Марінова, генерального директора Директорату реінтеграції та гуманітарного розмінування Дениса Тація разом з Міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським оглянули оновлену інфраструктуру КПВВ та обговорили проведені заходи з модернізації, збільшення кількості робочих місць підрозділів, які несуть службу на КПВВ. 

Делегація відзначила суттєве підвищення рівня комфорту та покращення умов на КПВВ, що безумовно пришвидшить перетин лінії дотику для громадян України.

Крім того, Денис Тацій зазначив, що найближчим часом всі КПВВ на територіях Донецької та Луганської області будуть модернізовані та приведені до єдиного стандарту.

Своєю чергою, Олександр Марінов додав, що саме створення КПВВ “Щастя” та модернізація КПВВ “Новотроїцьке”, яка була проведена в 2020 році, максимально покращила та наблизила доступ до державних послуг населення, що проживає на ТОТ.

Нагадаємо, що у травні Прем'єр-міністерка Естонії Кая Каллас та Віцепрем’єр-міністр України Олексій Резніков відвідали КПВВ «Станиця Луганська», аби перевірити розпочаті роботи по спорудженню багатофункціональної сервісної зони.