Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023

Кабмін схвалив ратифікацію Рамкової угоди між Україною та Туреччиною щодо будівництва житла для кримських татар та пільговиків

Опубліковано 09 Червня 2021 року, о 10:54

Кабінет Міністрів України схвалив законопроєкт «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво у сфері будівництва житла для представників кримськотатарського народу та пільгових категорій громадян України» та направив його на ратифікацію до Верховної Ради України.

Відповідне рішення затвердили на засіданні Уряду у середу, 9 червня 2021 року.

Згідно із Рамковою угодою, Туреччина надасть Україні допомогу шляхом будівництва 500 квартир.

450 з них будуть передані представникам кримськотатарського народу, решта - пільговим категоріям громадян, зокрема внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО/ООС.

По 200 квартир будуть збудовані у Миколаєві та Херсоні - найближчих обласних центрах до адміністративної межі із Автономною Республікою Крим. Ще 100 - у Києві.

Відповідальність за розподіл та передачу житла у приватну власність покладена на органи місцевого самоврядування. Також участь у складанні списків на отримання житла громадянами України - представниками кримськотатарського народу братиме Міжнародний благодійний фонд «Фонд національного добробуту Криму».

Нагадаємо, 10 квітня 2021 року в рамках робочого візиту Президента України Володимира Зеленського до Туреччини було підписано низку двосторонніх документів.

Зокрема, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков і міністр навколишнього середовища та містобудування Туреччини Мурат Курум підписали Рамкову угоду між урядом України та урядом Турецької Республіки про співробітництво у сфері будівництва житла для представників кримськотатарського народу та пільгових категорій громадян України.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин