Наприклад, 06.07.2022
Наприклад, 06.07.2022
Наприклад, 06.07.2022
Наприклад, 06.07.2022
Наприклад, 06.07.2022

Компанія IPG почала обговорення з територіальними громадами Луганської області проблем розвитку сільського господарства в регіоні

Опубліковано 01 Листопада 2021 року, о 16:08

Консалтингова компанія IPG (Innovation, Partnership, Generation) в рамках реалізації проєкту "Східна Україна: возз'єднання, відновлення, відродження" (Проєкт 3В) почала зустрічі з територіальними громадами Луганської області задля проведення дослідження з розвитку сільського господарства в регіоні. Перша зустріч, з дотриманням всіх правил карантинних обмежень, відбулася з представниками Сватівської міської територіальної громади. В ході зустрічі представники територіальної громади розказали про потребу створення нових ринків збуту сільгосппродукції, яку вирощують фермерські господарства та сільгосппідприємства громади.

"Наша громада відкрита до діалогу, у нас працьовиті люди, ми можемо розвивати садівництво, овочівництво, молочне виробництво, але нам бракує нових ринків збуту сільгосппродукції, аби вирощене та вироблене можна було аграріям вигідно реалізувати", - сказала на зустрічі Сватівська міська голова Віта Сліпець. 

Протягом тижня експерти компанії IPG планують зустрітися й з іншими територіальними громадами Луганської області, аби виявити існуючі слабкі ланки ланцюжка створення доданої вартості сільгоспродукції в регіоні та розробити для Проєкту 3В можливі варіанти створення агрокластерів в регіоні. 

Компанія IPG була відібрана Світовим банком на відкритому конкурсі для розробки дієвої моделі розвитку інноваційних сільськогосподарських кластерів на рівні громад з метою збільшення доходів малих та середніх виробників, яка впроваджуватиметься Проєктом 3В в Луганській області. Дослідження здійснюватиметься за підтримки Цільового фонду багатьох партнерів з відновлення та розбудови миру в Україні. Результатом цього дослідження стане розробка Стратегії створення кластерів та подолання існуючих бар'єрів розвитку сільського господарства Луганської області.