Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022

Латвійські високопосадовці відвідали КПВВ «Щастя»  

Опубліковано 27 Серпня 2021 року, о 16:19

26 серпня 2021 року, делегація із семи високопосадовців Латвійської Республіки на чолі з Парламентським секретарем Міністерства оборони Латвійської Республіки Байбою Блодніеце відвідали КПВВ «Щастя» у Луганській області. Метою візиту було ознайомлення з інфраструктурою КПВВ та ситуацією на лінії дотику.

До складу Латвійської делегації також увійшли: військовий радник міністра оборони Латвійської Республіки Раймонд Граубе, старший офіцер відділу двостороннього співробітництва міністерства оборони Латвійської Республіки Дайга Поплавська, Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс,  військовий аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні Александрс Холмановс, головний капелан Національних збройних сил Латвійської Республіки Елмарс Плявіньш, третій секретар Посольства Латвійської Республіки в Україні Едвінс Северс та представники преси Латвійської Республіки.

Так, делегація відвідала нову сервісну зону КПВВ, де нині усі громадяни України по обидва боки лінії дотику можуть отримати  широкий спектр адміністративних, соціальних та інших послуг. Зокрема, вони відвідали аптечний пункт, ЦНАП, юридичну приймальню та інші об’єкти з обслуговування громадян.

Крім того, Начальник Луганського загону полковник Юрій Петрів ознайомив гостей з поточною безпековою ситуацією і проінформував, що за 10 місяців роботи окупаційна адміністрація РФ не пропустила через КПВВ «Щастя» жодної людини, при цьому з української сторони немає жодних обмежень.

Нагадаємо, нещодавно Президент Естонії та голова Сенату Чехії відвідали КПВВ «Чонгар» у рамках підготовки до саміту Кримської платформи.