Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023

Окупанти зруйнували Попаснянський водоканал: понад 1 мільйон людей залишився без води на Луганщині

Опубліковано 09 Травня 2022 року, о 14:27

Вчора внаслідок ворожого обстрілу на Луганщині було знищено інфраструктуру комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал» в Білогорівці Сєвєродонецького району, де розташована частина потужностей водоканалу.

Підприємство забезпечувало водопостачання на території області, в тому числі і на частину окупованої території Луганщини. Це понад 1 мільйон абонентів, включаючи окуповані ще з 2014 року території.

За інформацією голови обласної військової адміністрації Сергія Гайдая, водоканал припинив своє існування. На одній з фільтрувальних станцій окупанти пошкодили будівлю підстанції та відкритий розподільчий пристрій з трансформаторами.

Нагадаємо, що відповідно до міжурядової угоди підписаної Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з урядом Франції, цьогоріч була запланована масштабна модернізація зазначеного об’єкта водопостачання, спрямована на підвищення якості водопостачання. Наразі, ця робота призупинена. Відновлення пошкодженої інфраструктури не може проводитись до повного завершення бойових дій.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин