Наприклад, 25.07.2021
Наприклад, 25.07.2021
Наприклад, 25.07.2021
Наприклад, 25.07.2021
Наприклад, 25.07.2021

Підписано угоду щодо фінансування кримськотатарського дитячого каналу «ЛЯЛЄ» 

Опубліковано 18 Травня 2021 року, о 17:35

Сьогодні, 18 травня 2021 року, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за результатами закупівель підписало угоду з кримськотатарським дитячим каналом «ЛЯЛЄ» на створення та поширення інформаційного продукту кримськотатарською та, за потреби, іншими мовами для дитячої аудиторії.

Вартість угоди згідно із результатом закупівель становить 3 млн грн.

«5 травня було оголошено результати закупівель. Лишалися процедурні моменти, які сьогодні вдало завершені підписанням угоди. Відтепер абсолютно легітимно кошти можуть направлятися на визначені заходи. Попереду в нас ще декілька тендерів, мета яких - надання фінансування ТРК, що мовлять на ТОТ. Наше завдання максимально ефективно, із дотриманням всіх визначених законодавством процедур, забезпечити бюджетне фінансування теле- та радіокомпаніям, які здійснюють мовлення на тимчасово окуповані території України. І до речі, символічно, що такий важливий крок підтримки кримськотатарських мовників на український півострів було зроблено саме сьогодні. В день, коли 77 років тому радянська влада зрадила кримських татар і розпочала геноцид корінного народу. Коли останні 7 років поспіль наступник сталінського режиму з новою силою намагається зламати кримських татар і всіх українців загалом. Але безрезультатно. Увесь світ одноголосно заявляє: і Крим, і Донбас - це Україна», - наголосив Віцепрем‘єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Віцепрем’єр вчергове висловив надію, що Верховна Рада зможе переглянути обсяг фінансування, який наразі становить 50 млн гривень на підтримку ТРК, що здійснюють мовлення на тимчасово окуповані АР Крим і м. Севастополь та окремі райони Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, під час Комітетських слухань «Про забезпечення стабільного українського мовлення на тимчасово окуповані та прикордонні території України» Олексій Резніков наголосив на необхідності розробки комплексної цільової програми забезпечення стабільного українського мовлення на вразливі території.