Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022
Наприклад, 26.06.2022

Проєкт 3В вивчає потреби фермерів для створення агрокластерів в Луганській області

Опубліковано 18 Жовтня 2021 року, о 10:43

Експерти групи впровадження проєкту "Східна Україна: возз’єднання, відновлення, відродження" (Проєкт 3В) Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Світового банку відвідали з робочим візитом Луганську область, під час якої зустрілися з фермерами, представниками сільськогосподарських кооперативів та асоціацій.

Зустріч проходила за сприяння Луганської обласної державної - військово-цивільної адміністрації. Під час зустрічі експерти обговорювали з аграріями формат співпраці з рамках Проєкту 3В, можливості проведення аналізу сільськогосподарського ланцюжка вартості та розвитку агрокластерів в області.

"Проєкт 3В покликаний модернізувати агровиробництво та сприяти відновленню області. В рамках проєкту планується створення платформи підтримки фермерських господарств, малих та середніх сільгосппідприємств через кластерний підхід. Наразі ми хочемо зрозуміти, навколо якої ідеї готові об’єднуватися агровиробники та як ми можемо допомогти втілити її в життя", - сказав керівник групи впровадження Проєкту 3В Роман Пліс.

В рамках візиту експерти Проєкту 3В та Світового банку відвідали агрогосподарства, зокрема сільськогосподарський обслуговуючий кооператив (СОК) "Харино", який спеціалізується на вирощуванні овочів та розведенні шиншил.