Наприклад, 19.08.2022
Наприклад, 19.08.2022
Наприклад, 19.08.2022
Наприклад, 19.08.2022
Наприклад, 19.08.2022

Ростислав Замлинський: «Стратегія економічного розвитку Донбасу націлена насамперед на підтримку малого та середнього бізнесу»

Опубліковано 28 Серпня 2021 року, о 13:02

На цьому наголосив перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський під час презентації Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей для президентів системи торгово-промислової палати України з різних регіонів країни.

За словами першого заступника міністра, Стратегія, яка 18 серпня була затверджена урядом, націлена не тільки на великий бізнес, а й на розвиток малих та середніх підприємств.

«Сама Стратегія охоплює всі сфери життєдіяльності і місцевого господарства. І звісно вона направлена на бізнес, який буде впроваджувати свої інвестиційні проєкти в цих регіонах. Однак цей документ націлений не виключно на великий бізнес, а ще й на те, щоб розвивати малий та середній бізнес також. Крім того, Стратегія розроблена не лише для іноземних інвестицій, але й для потенційних внутрішніх інвесторів та підприємців», - зазначив Замлинський.

Заступник міністра також розповів про те, що важливим аспектом впровадження Стратегії у Донецькій та Луганській областях стане так звана «служба інвестора».

«Ще один момент – сприяння інвесторам - так звана «служба інвестора». Це наближення урядових різноманітних організацій, які сприяють чи залученню інвестицій, чи розширенню експортного потенціалу України, безпосередньо відкриття філій, наприклад експортного кредитного агентства, чи офісу UkraineInvest проєктів. Також запровадження торгових місій, які ми будемо організовувати разом з торгово-промисловою палатою та нашими партнерами з Мінекономіки для того, щоб предметно говорити з тими чи іншими потенційними інвесторами», - сказав Замлинський.

«Саме тому хочу закликати всіх керівників регіональних представництв на регіональному рівні провести презентацію ініціатив Стратегії. Ми, своєю чергою, готові до вас приїхати і з вашими членами торгово-промислової палати на місцях детально роз’яснити, показати та залучати до відповідної співпраці», - додав він.

Замлинський також зауважив, що Стратегія буде офіційно оприлюднена на Урядовому сайті вже найближчими днями.