Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022
Наприклад, 24.01.2022

Соціальний відеоролик про мінну безпеку транслюватиметься на моніторах УЗ протягом липня

Опубліковано 07 Липня 2021 року, о 11:12

Упродовж липня на моніторах вокзалів АТ «Укрзалізниця» буде здійснюватися трансляція соціального відеоролика «Не поспішай! Будь уважним!».

Літо – час активного відпочинку та подорожей. Однак для того, щоб відпочинок приносив лише користь, варто не забувати основні правила безпечної поведінки у ситуаціях, пов’язаних з ризиками мін та вибухонебезпечних предметів.

Саме тому, з метою підвищення обізнаності з вищезазначеної тематики Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України розроблено відеоролик «Не поспішай! Будь уважним!».

Відео транслюватиметься на станціях Київ-Пасажирський, Харків-Пасажирський, Одеса-Головна, Дніпро-Головний, Львів, Херсон, Миколаїв та Запоріжжя.

Трансляцію відеоролика розпочато ще у квітні цього року в рамках започаткування інформаційної кампанії «Тиждень мінної просвіти». Також він буде транслюватися  протягом 2021 року на лед-екрані, що розміщений на фасаді будівлі  Луганської облдержадміністрації.

«Мінреінтеграції постійно здійснює низку заходів, що спрямовані на  зменшення будь-якого впливу  вибухонебезпечних предметів на життя населення. На регулярній основі ведеться роз’яснювальна робота серед різних верств населення щодо правил поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів, зокрема серед педагогічного складу та учнів закладів загальної середньої освіти, працівників підприємств Донеччини та Луганщини, що здійснюють свою діяльність поблизу лінії розмежування», - наголосили в Директораті реінтеграції та гуманітарного розмінування Мінреінтеграції.

Зокрема, з метою підвищення рівня безпеки та збереження життя і здоров’я людей, Мінреінтеграції внесено зміни до Правил позначення небезпек, пов’язаних з мінами та вибухонебезпечними предметами – наслідками війни, затверджених постановою КМУ від 17 квітня 2019 р. № 372, прийняті Урядом України 16 червня 2021 року.

Запровадження єдиної форми попереджувальних знаків – інформаційних щитів забезпечить уніфікований підхід до маркування небезпечних територій, зробить їх більш помітними та впізнаваними серед населення та дозволить попереджати про наявні мінні загрози водіїв транспортних засобів, пішоходів та місцевих мешканців.