Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023
Наприклад, 28.01.2023

У трьох громадах Луганської області створено Координаційні групи з питань протимінної діяльності

Опубліковано 26 Серпня 2021 року, о 14:31

За ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у громадах Донецької та Луганської областей продовжується процес створення Координаційних груп з питань протимінної діяльності.

Так, 20 серпня 2021 року, за організаційно-методичної підтримки Мінреінтеграції, в Лисичанській, Гірській та Попаснянській територіальних громадах Луганської області відбулися установчі засідання Координаційних груп з питань протимінної діяльності.

У засіданнях також взяли участь представники Мінреінтеграції, місцевих підрозділів цивільного захисту, Нацполіції, ДСНС, охорони здоров'я, соціальної політики та освіти, міжнародних організацій, дотичних до заходів з протимінної діяльності, зокрема Данська рада у справах біженців – Данська група з розмінування (DRC-DDG).

Так, під час засідань визначено основні напрямки роботи відповідних Координаційних груп. Зокрема передбачається посилити координацію та взаємодію між основними учасниками протимінної діяльності, проводити регулярний аналіз потреб територіальних громад щодо навчання запобігання ризикам небезпек від мін та вибухонебезпечних предметів та спрямовувати зусилля і ресурси на їх задоволення.

Важливим аспектом роботи буде регулярне проведення заходів з інформування населення щодо моделей поведінки під час виявлення мін в цілях збереження життя та здоров’я громадян.

Додамо, що такі Координаційні групи з питань протимінної діяльності невдовзі будуть створені в усіх громадах Донецької та Луганської областей.

Також, під час візиту на Луганщину представники Мінреінтеграції передали громадам розмальовки для учнів початкових класів та щоденники для школярів середніх та старших класів.

Міністерством регулярно проводиться інформаційно-роз’яснювальна, агітаційна робота серед населення різних вікових категорій щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Особлива увага приділяється мешканцям, що проживають та працюють у громадах Донеччини та Луганщини, які розташовані на лінії дотику.

В рамках цієї роботи протягом січня-червня проведено понад 50 тренінгів з «мінної безпеки» у Донецькій та Луганській областях. Зокрема нещодавно в Мінреінтеграції пройшов тренінг для дітей з прифронтової Попасної.

 

                                       Телеграм-канал Мінреінтеграції   До розділу новин