Наприклад, 02.07.2022
Наприклад, 02.07.2022
Наприклад, 02.07.2022
Наприклад, 02.07.2022
Наприклад, 02.07.2022

У Волноваській територіальній громаді створено Координаційну групу з питань протимінної діяльності

Опубліковано 29 Жовтня 2021 року, о 13:37

За ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у громадах Донецької та Луганської областей створюються Координаційні групи з питань протимінної діяльності.

Так, 27 жовтня 2021 року, засідання такої групи відбулося у Волноваській територіальній громаді. До Координаційної групи долучилися представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, цивільного захисту, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти та інших органів державної влади.

Під час засідання визначено основні напрямки роботи Координаційної групи, а саме:

1. забезпечувати взаємодію між учасниками протимінної діяльності з метою планування заходів та уникнення дублювання функцій;

2. інформувати населення про заходи протимінної діяльності, які впроваджуються на території громади, шляхом розроблення коректних повідомлень та донесення їх до жителів доступними каналами комунікації;

3. з’ясовувати потреби громади стосовно навчання ризикам небезпек від боєприпасів вибухової дії та спрямовувати зусилля і ресурси на їх задоволення;

4. визначати потреби постраждалих від боєприпасів вибухової дії та надавати їм всебічну допомогу й підтримку.

 

Передбачається, що такі Координаційні групи з питань протимінної діяльності будуть створені у всіх громадах Донецької та Луганської областей.

Крім того, в рамках реалізації повноважень представниками Мінреінтеграції передано для усіх закладів загальної середньої освіти Волноваської територіальної громади 18 комплектів наочних посібників-стендів "Міни та вибухонебезпечні предмети" та 1769 навчальних посібників-книг у вигляді коміксу "Мінна безпека не без Пека" для учнів 5-9 класів.

Також Мінреінтеграції надало ролики власного виробництва «Інформування про мінну небезпеку» та «Не поспішай». Їх транслюватимуть у школах, підприємствах та на LED-екранах у місцях скупчення людей, наприклад, на залізничних станціях  з метою підвищення обізнаності про ризики, які несуть міни та інші вибухонебезпечні предмети.

Нагадаємо, що на залізничних станціях Києва, Дніпра, Одеси, Харкова та Львова протягом жовтня-листопада 2021 року транслюється  відеоролик «Інформування про мінну небезпеку», розроблений Мінреінтеграції.

Крім того, за перше півріччя 2021 року співробітники Мінреінтеграції провели понад 50 інформаційно-роз’яснювальних заходів з мінної безпеки у 18 територіальних громадах Донецької та Луганської областей.