Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023
Наприклад, 05.02.2023

До уваги маріупольців! Готуючись до евакуації, забирайте з собою усе цінне та важливе

Існує небезпека, що у вашу оселю окупанти чи поставлена ними «нова влада» можуть заселити чужих людей. Про такі непоодинокі випадки повідомляє на своїй сторінці в Youtube «Маріупольське телебачення». 

Власним досвідом беззаконня, з яким довелося стикнутися, ділиться мешканка маріупольського селища Старий Крим.

​«На початку бойових дій мені довелося поїхати зі Старого Криму, – розповідає жінка. – Будинок, який залишився, забезпечував водою значну частину селища – у дворі була криниця. Тому я раділа, що ніхто навіть не спробував якимось чином туди увірватися. А сьогодні мені повідомили, що у мене там живуть чужі люди».

З’ясувалося, що селищна рада, яка нібито діє від імені так званої ДНР, дала «дозвіл» зовсім стороннім людям зайняти це житло.

Як виявилось, подібні випадки у Маріуполі та найближчих населених пунктах – не рідкість. Окупанти заселяють у чужі будинки та квартири тих людей, кого самі ж залишили без даху над головою. Ба більше, коли приїжджають власники по свої речі, нові мешканці можуть їх не віддати. Це вкотре засвідчує суцільне беззаконня, яке панує на окупованій території.

Відтак, збираючись у евакуацію, по можливості, заберіть з собою усі важливі та цінні речі. І будьте впевнені: в будь-якому випадку – з перемогою над окупантами ваша оселя та ваше майно залишаться вашими!