Наприклад, 30.06.2022
Наприклад, 30.06.2022
Наприклад, 30.06.2022
Наприклад, 30.06.2022
Наприклад, 30.06.2022

Завершено збір пропозицій від громадськості до програми дій Мінреінтеграції

З 17 квітня продовжувався збір пропозицій від громадських організацій до Програми діяльності Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в рамках підготовки Плану дій Уряду.

Міністерство дуже вдячне всім громадським організаціям, експертам та правозахисникам, які долучилися до співпраці, Представництву Президента України в АР Крим.

Наразі ви можете ознайомитись з наступними пропозиціями: 

Пропозиції від Коаліції громадських об‘єднань ВПО «Альянс-Україна», підтримані громадськими організаціями «ВО «Українці Донбасу і Криму», «Переселенці Криму та Донбасу», «ВО ВПО «Україна - моя сім‘я», «Союз переселенців «Мир на долоні», «Кримська Громада», ОП «Спільна справа», «Донбас український». Пропозиції: файл 1файл 2.

Пропозиції від ГО «Регіональний центр прав людини».

Пропозиції від ГО «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім».

Спільні пропозиції від: ZMINA. Центр прав людини, БФ “Право на Захист”, ГО “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”, Українська Гельсінська спілка з прав людини, ГО “Кримська правозахисна група”, ГО “Донбас СОС”, Центр громадянської просвіти «Альменда”, БФ “Восток-СОС”, ГО “КримSOS”, Об’єднання родичів політв’язнів Кремля, представників агенцій ООН УВКБ та OCHA, а також експертки Олександри Дворецької.

Пропозиції від Громадської спілки «Українська Гельсінська спілка з прав людини» (УГСПЛ).